Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Франція запропонувала ввести санкції для боротьби з російською дезінформацією

newssky.com.ua

Франція запропонувала ввести санкції для боротьби з російською дезінформацією

Володимир Соловйов

Пропозиція Парижа дасть змогу ЄС посилити санкції проти фізичних і юридичних осіб, залучених до спонсорованої Росією дестабілізуючої діяльності по всьому світу. Запровадження таких санкцій уже підтримали Естонія, Латвія, Литва, Нідерланди та Польща.

У проєкті документа йдеться про те, що «дестабілізуюча діяльність, здійснювана пов’язаними з Росією суб’єктами, повсюдно посилилася і в Європі, оскільки російський режим вживає заходів щодо підриву демократії, стабільності та верховенства закону за допомогою різних гібридних інструментів».

Напередодні парламентських виборів у ЄС, які відбудуться в червні, Євросоюз зробив своїм пріоритетом боротьбу зі зростаючою хвилею російської дезінформації, яка прагне розділити союзників з таких питань, як підтримка України, і зіпсувати відносини з країнами так званого Глобального Півдня.

Країни «Великої сімки» також готують спільні дії, що виходять за рамки попередніх попереджень, у боротьбі з маніпулюванням іноземною інформацією та втручанням, приділяючи особливу увагу виборам, які відбудуться цього року.

Росія не шкодує зусиль для поширення дезінформації в Європі, зокрема, пов’язаної з війною в Україні.

Ще 6 грудня Центр протидії дезінформації (ЦПД) повідомив про підготовку Росією дезінформаційної кампанії проти вищого керівництва України. Фейкові матеріали планувалося розміщувати в іноземних ЗМІ.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов у коментарі РБК-Україна уточнив, що метою кампанії було дискредитувати українське керівництво.

Нещодавня заява глави департаменту культури та комунікацій МЗС Німеччини Ральфа Бесте підтверджує побоювання. Він зазначив, що Росія значно посилила інформаційний вплив у Європі, спрямований на підрив підтримки України.

Читайте також на Newssky «ЄП підтримав безмитну торгівлю з Україною, але з обмеженнями» і дивіться на YouTube-каналі «Нудний Пенс».

Щоб завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на ТГ-канал Newssky. Також рекомендуємо актуальні дискусії друзів України в Північній Америці на YouTube-каналі Rashkin Report.

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
24 мая 2024