Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Які бізнес-ідеї перемогли у конкурсі «STARTUP із Запорізькою політехнікою»

mig.com.ua

Які бізнес-ідеї перемогли у конкурсі «STARTUP із Запорізькою політехнікою»

Урочистим фіналом завершився конкурс бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою». Фіналістів і гостей привітали ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, проректор Андрій Іванченко, заступник директора Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій Ігор Паренчук, голова ГО «Лабораторія юридичного дизайну» Вячеслав Пряміцин, заступниця голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Альона Гавриленко, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених та спеціалістів Сергій Леощенко.

Робота над проєктами розпочалась у лютому. Зареєстровані учасники пройшли спеціальне навчання, спрямоване на покращення навичок організації, просування та презентацій бізнес-ідей. Воноскладалося з 5 відкритих вебінарів, які було організовано за підтримки Державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій».

З 21 бізнес-ідеї відбіркова комісія обрала 10 найкращих. У фіналі презентації учасників оцінювали партнери вишу — представники організацій і підприємств: Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій, Запорізька обласна федерація роботодавців, ПАТ «Запоріжсталь», АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес», АТ «Креді Агріколь Банк», Запорізький кластер «Інжиніринг — Автоматизація — Машинобудування», ТОВ «АЛД Інжиніринг та будівництво».

Результати конкурсу:

Переможців відзначили приємними призами від профкому студентів, сертифікатами для поїздок від «Іван таксі» та преміями. Також вони отримають безплатну консультацію від керівниці Центру підтримки технологій та інновацій НУ «Запорізька політехніка» Наталі Висоцької

Партнери заохотили учасників подарунками за участь і перемогу у спеціальних номінаціях. Серед них — можливості проходження практики, стажування з перспективою працевлаштування, ознайомчі екскурсії та цінні призи.

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
26 мая 2024