Новости дня

58-летний Николас Кейдж стал отцом третьего ребенка

tvoymalysh.com.ua

58-летний Николас Кейдж стал отцом третьего ребенка

Новину виданню американському виданню People підтвердив представник пари. Він повідомив: «Ніколас і Ріко раді оголосити про народження доньки» і додав, що мама та дівчинка почуваються добре.

Не приховували батьки та ім'я малюка – дівчинку назвали Августа Франческа Коппола Кейдж. Перше ім'я обрали на честь отця Ніколаса Августа Копполи, а подвійне прізвище вийшло від поєднання прізвища актора, яке він отримав при народженні і нового, на яке він його змінив уже в зрілому віці. Цікаво, що ще до народження малечі Кейдж розповідав журналістам, що вони з Ріко планують назвати дівчинку Леннон, на честь Джона Леннона, проте, схоже, передумали.

Про те, що його 27-річна дружина вагітна Ніколас Кейдж повідомив під час інтерв'ю у січні 2022 року, а вже у квітні розповів, що стане батьком дівчинки. Він багато і із задоволенням розповідав про очікування малечі та ділився своїми емоціями: «Мої хлопчики виросли, і я сумую за магазинами іграшок. Я сумую за співом колисковим і погойдуванням у кріслі-гойдалці».

Японська художниця Ріко Шибата стала мамою вперше, а для Ніколаса Кейджа це вже третя дитина. У нього є двоє синів – 16-річний Кал-Ел та 31-річний Вестон.

Нагадаємо, Ніколас Кейдж та Ріко Шибато зареєстрували шлюб на камерній церемонії в японському стилі. Весілля відбулося у Лас-Вегасі 16 лютого 2021 року – дату актор обрав на честь свого померлого батька. Для Кейджа це п'ятий офіційний шлюб.

Вітаємо з народженням доньки!

Фото: depositphotos, Instagram

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
2 октября 2022