Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Вторая жена Остапчука призналась, что во время развода он претендовал на Range Rover, который "на всю страну" подарил ей перед свадьбой

gordonua.com

Вторая жена Остапчука призналась, что во время развода он претендовал на Range Rover, который на всю страну подарил ей перед свадьбой

Український ведучий Володимир Остапчук під час розлучення з другою дружиною, українською блогеркою Христиною Остапчук хотів подарувати їй будинок, який вони почали зводити разом після весілля, але вона відмовилася. Після цього він прописав у ньому свою нову дружину, українську блогерку Катерину Полтавську. Про це ексдружина ведучого розповіла в інтерв'ю, опублікованому 11 квітня на YouTube-каналі "Балючі теми".

"Володимир хотів цей будинок мені подарувати, він навіть зробив у нотаріуса договір дарування на мене. Я сказала, що ми ж домовлялися, що цей будинок 50 на 50, не потрібно. Але я вже тепер жалкую, бо мені потрібно, щоб подарував, а зараз я вже це розподілила б чесно. Так, спочатку була така думка, а потім думка змінилася, що нічого не буде", – сказала вона.

На запитання, що могло вплинути на те, що ведучий змінив свою позицію, вона припустила, що, можливо, він хотів, щоб вона повернулася. Блогерка підкреслила, що, змінивши своє рішення, ведучий мав дотриматися свого слова або вийти з нею на діалог, але цього не відбувається. Христина Остапчук зазначила, що якщо вони ділитимуть майно в суді, то там уже діалог буде неможливим.

Вона також зізналася, що під час розлучення ексчоловік претендував на те, щоб поділити навпіл автомобіль Range Rover, який він їй публічно подарував улітку 2020 року напередодні реєстрації шлюбу.

"Претендував, що давай ділити все разом. Я кажу: "А як? Це ж подарунок", – розповіла вона. – Це якась дивна історія, тому що коли ми жили, то, звичайно, таких думок не було. Але як можна дарувати щось, а потім казати: "Давай ділити як спільне майно?" Тоді навіщо на всю країну робити такий подарунок? Тоді давай казати, що це спільне майно".

Вона додала, що ніколи не планувала розлучатися з Остапчуком і уявляла, як до них у новий будинок приходитимуть гості.

Христина Остапчук наголосила, що на момент реєстрації шлюбу ведучий не мав якогось цінного майна, оскільки все залишив першій дружині під час розлучення.

"Він прийшов без нічого, – сказала вона. – Мені дивно, що в наш спільний будинок він прописав свою нову дружину".

Блогерка зізналася, що спочатку не хотіла судитися за цей будинок, але друзі порадили "забрати свою частину".

Христина Остапчук (Горняк) стала відомою після того, як навесні 2020 року український ведучий Володимир Остапчук відрекомендував її як свою нову дівчину. З першою дружиною, українською перекладачкою Оленою Войченко, ведучий розлучився в березні 2020 року.

Восени 2020 року Остапчук одружився з Горняк. Спочатку весілля було заплановано на вересень, але через хворобу Остапчука, який заразився коронавірусом, вони перенесли реєстрацію на жовтень. Христина Остапчук тоді написала, що скасування весілля не є якимось застережливим знаком, а свідчить про те, що церемонія "буде ще кращою, але відбудеться пізніше". За два роки після реєстрації шлюбу подружжя таємно оформило розлучення.

Зараз ведучий одружений із Полтавською. Вони разом і далі роблять ремонт у будинку, який він почав будувати у шлюбі з другою дружиною.

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
21 мая 2024