Новости дня

Канал «Україна» об’єднав зірок у патріотичному хіті «Ми з України»

viva.ua

Канал «Україна» об’єднав зірок у патріотичному хіті «Ми з України»

Телеканал «Україна» разом із найпопулярнішими артистами країни презентував пісню незламності нашого народу «Ми з України». До створення патріотичного хіта долучились Оля Полякова, Михайло Хома (DZIDZIO), Наталія Могилевська, Тіна Кароль, NK | Настя Каменських, ведучі каналу «Україна» Володимир Остапчук, Олексій Суханов і багато інших знаменитостей.

Читайте также

Бен Стіллер в Україні: актор побував у Києві, Ірпені, Макарові та Львові

Тепер офіційно: Надя Дорофєєва показала свого нового хлопця після розставання з Дантесом

Пісня «Ми з України» створена, щоб висловити підтримку й пошану

незламності, згуртованості та бойовому духу нашого народу у цій жорстокій війні. Усі ми, як один, виборюємо свободу і європейське майбутнє України. Реліз кліпу «Ми з України» відбувся 23 червня на YouTube каналу «Україна»

.

«Як з перших днів життя, так і з перших днів війни, я з тобою, мій Київ! Ти незламна, моя Україно! Нас мільйони твоїх дітей з тобою весь цей час. «Ми будем стояти, і нас не зламати», ми зможемо все пережити, ми обов’язково побачимо парад Перемоги на твоєму Хрещатику!» — не стримує емоцій Наталя Могилевська.

Наталія Могилевська

Дата прем’єри обрана не випадково, адже саме в ці дні очікується рішення Європейського Союзу щодо статусу кандидата для України. І саме за європейські цінності, за мир в усій Європі борються сьогодні з російською навалою найкращі сини й доньки нашої країни.

«Дякую Богу, мамі і татові за те, що я українець, що переживаю разом зі своїми земляками непрості, але надзвичайно важливі часи. Бути частиною надзвичайного народу України — це для мене честь! Слава Україні! Героям Слава», — ділиться настроєм Михайло Хома (DZIDZIO).

Єдність українців перед лицем ворога вражає увесь світ. Боротьба за майбутнє України йде на фронті і в тилу. Військові, волонтери, всі українці своєю самовідданістю і невтомною працею щодня наближають нашу перемогу.

«У боротьбі за незалежність українці максимально об'єдналися. Ми щодня демонструємо світові, що у єдності наша сила. Зараз ми перейшли в іншу фазу: взаємозалежність. І це важливо, адже ми фактично відстоюємо право на існування українців як нації. І поки ми разом, нас не здолати», — наголошує Артем Пивоваров.

Пісня — це душа України. Найвідоміші українські зірки об’єдналися, щоб через пісню вкотре показати світові мужність і міць нашого народу. Ми не здамося, не зламаємося і не віддамо нашої землі, бо ми з України. Наша перемога вже зовсім близько, адже правда на нашому боці, під ногами наша земля, а за нами — наші батьки й діти.

«Я — представник культурного фронту. Так було до початку війни в Україні і так буде після нашої перемоги. Усі ми, люди мистецтва, розповідаємо про нашу країну всьому світові за допомогою музики. Я записувала цю пісню в Чикаго, де виступала на одному з благодійних концертів на підтримку України, і думала, яка я щаслива бути українкою, яка для мене честь бути з моєю країною і моїм народом єдиним цілим. І я щиро вірю в те, що ми переможемо», — розповідає Злата Огнєвіч.

Злата Огнєвіч

Також співачка пояснила, для неї значить ця пісня: «Музика об’єднує людей. Музика дає надію тим душам, які загубилися в темряві. І саме музика, на мою думку, здатна врятувати світ, тому що вона несе світло і силу. Ось що є пісня «Ми з України» для мене. Хіти визначаються часом. Пісні проходять перевірку часом. І я вірю в те, що ця пісня подарує людям України надію і віру в те, що перемога вже близько, і об’єднає усіх нас».

Переможний хіт «Ми з України» написали

Артур Желєзняк і Маша Лічі

на замовлення телеканалу «Україна».

«Кожен українець і українка роблять для перемоги усе, що можуть. У даному випадку це наші ноти і рими, з яких народжувалась ця пісня. Маємо надію, що вона сподобається Україні і торкнеться серця кожного нашого співвітчизника», — говорять автори хіта Маша Лічі і Артур Желєзняк.

Аранжуванням треку займався Сергій Грачов. Режисером кліпу виступив Костянтин Гордієнко.

«Створювати цю пісню було дуже відповідально, адже, з одного боку, треба об’єднати 17 сольних артистів з різними характерами, різною харизмою в одну пісню так, щоб аранжування не суперечило артистам, а з іншого боку, треба зберегти позитив та переможний настрій, яким пронизана ця пісня, тому що ми обов’язково переможемо, і наші діти житимуть в мирній квітучий країні — Україні. Думаю, нам вдалося передати цей настрій», — розповідає Сергій Грачов.

Пісню виконали Оля Полякова, Михайло Хома (DZIDZIO), Наталія Могилевська, Тіна Кароль, Фагот, Юлія Саніна (The HARDKISS), MELOVIN, Оля Цибульська, ALEKSEEV, NK | Настя Каменських, Злата Огнєвіч, Олександра Заріцька (KAЗKA), Сергій Бабкін, Артем Пивоваров, Муаяд Абдельрахім (переможець проєкту «Співають всі!»), а також ведучі каналу «Україна» Володимир Остапчук і Олексій Суханов.

Олександра Заріцька (KAЗKA)

Фагот

ALEKSEEV

MELOVIN: «Зараз дуже важливо, щоб всі люди об’єднувались і робили разом спільну справу, яка наближатиме до перемоги нашу країну. Це не виняток і для артистів, саме пісня та відеокліп «Ми з України» об’єднали українських виконавців. І ця композиція стане народною. Я зараз знаходжуся у Львові, тому частину сюжету кліпу відзняли саме в цьому місті. Локацією обрали дах однієї з будівель, з якої видно все прекрасне місто Львів».

Володимир Остапчук: «Створюючи цю пісню, відчував піднесення, гордість і єдність. А ще драйв від того, що ми — найкраща нація на планеті. У пісні цілий вир емоцій: біль, спротив, злість і любов, а любов завжди перемагає, тому пісня — це моє бачення світу: я українець, а Україна — це свобода і любов».

Володимир Остапчук

Муаяд Абдельрахім, переможець шоу «Співають всі!»: «Я був дуже радий взяти участь у кліпі і із задоволенням зроблю це знову. Локацію вибрали випадково, я ходив Гамбургом і наштовхнувся на невеликий ліс, який мені нагадав наші українські чарівні краєвиди, одразу зрозумів що саме тут я хочу знімати кліп, бо відчув щось рідне і тепле».

Оля Цибульська:

«

Ця пісня — знак, що шоу-бізнес України живий і потрібен людям як ніколи. Це взагалі епохальна подія. Ми нарешті не міряємося яйцями, переглядами і ешелонами. Нарешті артисти всі свої таланти склали в один кошик. Щоб додати сил кожному українцю. Щоб ця пісня оберігала і підтримувала в найскладніші моменти: ми разом! Ми єдині! Ми подолаєм все лихе! Бо кожна душа сьогодні потребує підтримки і натхнення. Я зустрічаюсь з нашими людьми на благодійних концертах, щоб обійнятися та дати одне одному сил все пережити. Хай ця чудова пісня стане такою ж цілющою, як обійми. Працюючи над нею, я відчула дику тугу за мирним небом і роботою. А ще — космічну гордість за свій народ, своїх захисників, за свою неймовірну країну, яка точно переможе. Раз і назавжди. Слава Україні!»

Читайте также

Даніель Салем потрапив під обстріл: ведучий отримав контузію й втратив слух

Wellboy розірвав співпрацю з Бардашем через проросійські погляди продюсера

Фото: пресслужба

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
30 июня 2022