Читать: Туніс переміг Францію на ЧС-2022

real-vin.com

Збірна Франції після двох перемог вирішила розпочати матч з Тунісом без своїх лідерів і програла 0:1. Мбаппе, Грізманн, Дембеле, Рабьо вийшли вже після пропущеного голу. Перша половина зустрічі пройшла з перевагою Тунісу, який менше володів м’ячем, але частіше бив по воротах – чотири спроби, з яких дві були у ворота. Франція тільки володіла м’ячем і намагалася запобігти будь-яким спробам взяття воріт з боку суперника і майже не думала про свої атаки. У другому таймі ситуація продовжилася, і в результаті перевага Тунісу реалізувалась у вигляді забитого м’яча. На 58-й хвилині відзначився нападник Вахбі Хазрі, який пробіг від середини поля до штрафного майданчика і низом покотив м’яч у дальній кут. Після цього Туніс відійшов у оборону та грав на контратаках. На 90+8-й хвилині Антуан Грізманн зрівняв рахунок та приніс, здавалося, своїй команді нічию. Однак пізніше гол скасували через офсайд, і перемогу здобув Туніс — 1:0. Але радість від першої перемоги на ЧС за всю свою історію гравцям Тунісу затьмарила така ж несподівана перемога Австралії над Данією…