Україна виграла медальний залік в артистичному плаванні на чемпіонаті Європи

uainfo.org

Українки виграли 8 золотих медалей (Фото:Ukrainian synchronized swimming) Збірна України з артистичного плавання посіла перше місце у медальному заліку на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Римі. На змаганнях українки були представлені у 8 дисциплінах з 12 та здобули 8 золотих нагород, вигравши всі фінали, у яких брали участь, пише НВ, інформує UAINFO.org. Срібних та бронзових нагород в активі українок нема. Друге місце в загальному заліку посіла Італія, третє - Іспанія. Фото: roma2022 Марта Федіна здобула 2 золота у технічній і довільній програмах. Марина і Владислава Алексіїви перемогли у технічній і довільній програмах дуетів. Команда здобула золоті медалі у комбінації, хайлайті, технічній і довільній програмах. Читайте також: Збірна України з артистичного плавання завоювала сьоме золото на ЧЄ-2022 Раніше повідомлялося, що збірна Україна з артистичного плавання здобула золото в хайлайті на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті, який став найуспішнішим в історії нашої команди. Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube