Олімпіада-2020: українка Вікторія Ус пройшла у півфінал змагань з гребного слалому

uainfo.org

Фото: каноістка Вікторія Ус (noc-ukr.org) Українська каноїстка Вікторія Ус пройшла до півфіналу Олімпіади в Токіо. Змагання відбудуться завтра, 29 липня. Про це повідомляє Читайте також: Історична перемога: Світоліна пробилася до півфіналу тенісного турніру Олімпіади Ус виступила в гребному слаломі в каное-одиночці. Спортсменка показала підсумковий 13-й результат, що дає їй право змагатися у півфіналі, який стартує вже завтра, 29 липня. Читайте також: "Назавжди у моїх спогадах": Дар'я Білодід опублікувала яскраві фото з Олімпіади у Токіо Перше місце у британки Меллорі Франклін, другою фінішувала німкеня Андреа Герцог, третьою - чешка Тереза Фішерова. Нагадаємо, вчора Вікторія Ус посіла вось