Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Спортсмен из Рубежного в третий раз стал чемпионом мира по пауэрлифтингу

novosti.dn.ua

Спортсмен из Рубежного в третий раз стал чемпионом мира по пауэрлифтингу

Пауерліфтер Микола Бараннік втретє став чемпіоном світу. Про це повідомляє очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.У литовському місті Друскінінкай триває чемпіонат світу з пауерліфтингу. Спортсмен з Рубіжного вже виборов перше місце у ваговій категорії до 83 кг, захистивши свій тогорічний титул.«У присіданні Микола посів першу сходинку з результатом 362,5 кг. У жимі лежачи йому знову не було рівних — 270 кг. У тязі Микола завершив вправу з бронзовою медаллю, підкоривши 302,5 кг, та втретє у своїй кар’єрі став чемпіоном світу з сумою триборства 935 кг», — написав очільник ОВА.

Виступ Миколи Баранніка на чемпіонаті світу. з пауерліфтинга. Фото: Луганська ОВАКомпанію на п’єдесталі пошани Миколі склав Віталій Коломієць з Вінниці, який посів друге місце.Нагадаємо, Фаріон буде позиватися до «Львівської політехніки».

Читайте також:

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
4 декабря 2023