Луческу задоволений виходом київського «Динамо» в євровесну

ole.org.ua

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу розповів про перемогу над «Ференцварош» (1: 0) в шостому турі групового раунду Ліги чемпіонів. «Я дуже задоволений тим, що ми вийшли в євровесну. Результат - найголовніше. Гра залишається на другому плані. Ми грали проти дуже гарної, мотивованої команди. Угорці хотіли перемогти і робили все можливе. Нам потрібно було організовано діяти в обороні, щоб не пропустити швидкі контратаки суперника, в складі якого виступають швидкісні і технічні Узун, Нгуен і Зубков. Не можна було давати їм простір. У перерві я сказав хлопцям, що ми повинні активніше вибігати в атаку, якщо хочемо виграти і пройти далі. У першому таймі ми відбирали ма