Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

«Убрать» Голодомор, УПА і Джемілєва з бібліотек Криму

khersondaily.com

 «Убрать» Голодомор, УПА і Джемілєва з бібліотек Криму

«Убрать» Голодомор, УПА і Джемілєва з бібліотек Криму

У тимчасово окупованому Криму нові зачистки в бібліотеках. За інформацією українського підпілля такі вказівки розіслано в усі бібліотеки

Криму від провідного методиста Кримської республіканської універсальної наукової бібліотеки ім. І Я . Франка Софії Рибак. Жінка переконливо просить прибрати з полиць книги, у котрих згадується про Голодомор, визвольну боротьбу українського народу, а також будь яку літературу про діяльність кримських татар на півострові.

Окрім переліченої літератури, методист доводить інформацію про рішення мінюсту рф щодо визнаного росією «переліку нацистських організацій та символів». До таких внесено Українську повстанську армію та Організацію українських націоналістів. Тепер “нацистськими” є вітання “Слава Україні” і відповідь “Героям слава”, а також тризуб.

«Усі книги, на яких зображений тризуб, необхідно вилучити з фондів»

, – наказує методист.

Зауважимо, що практику боротьби з книгами росіяни запозичили в нацистської Німеччини. При цьому, росіяни виправдовують це тим, що вони вилучають «нацистську літературу». Втім до переліку такої літератури потрапляють всі українські книги. Якщо ж такі розпорядження будуть не виконані, окупаційна влада обіцяє покарання за непослух.

Якщо вам відомі факти про злочини окупаційної влади, колаборантів та ворога на тимчасово окупованих територіях, просимо повідомляти про них за цим

посиланням

.

ЦНС

var lastCheck = new Date();

var caffeineSendDrip = function () {

var ajax = window.XMLHttpRequest

? new XMLHttpRequest

: new ActiveXObject('Microsoft.XMLHTTP');

ajax.onreadystatechange = function () {

if (ajax.readyState === 4 && ajax.status === 204) {

lastCheck = new Date();

}

};

ajax.open('GET', '/genealabs/laravel-caffeine/drip');

ajax.setRequestHeader('X-Requested-With', 'XMLHttpRequest');

ajax.send();

};

setInterval(function () {

caffeineSendDrip();

}, 1800000);

if (2000 > 0) {

setInterval(function () {

if (new Date() - lastCheck >= 7082000) {

location.reload(true);

}

}, 2000);

}

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
20 мая 2024