Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Окупанти знищують будинки і майно жителів Каховки

khersondaily.com

 Окупанти знищують будинки і майно жителів Каховки

Окупанти знищують будинки і майно жителів Каховки

19 квітня в окупованому місті Каховка Херсонської області згоріли будинки містян на вулицях Василя Хоменка (Орджонікідзе) та Анатолія Солов'яненка (Ейдемана).

Про це

повідомляє

Каховська міська військова адміністрація.

Що відомо?

“Окупанти продовжують знищувати місто і майно каховчан. Сьогодні знову втрати. Згорили будинки людей (Орджонікідзе, Ейдемана.) разом з усіма, що вони наживали свою працю. Пожежні машини на виклики не їдуть. Окупаційна влада заборонила гасити пожежі на цивільних обійстях містян. А все, щоб змусити городян виїхати з Каховки”,

- йдеться в повідомленні.

Машини швидкої допомоги, ризикуючи життям, надають медичну допомогу людям, але і їм не дають це робити. На останніх виїздах машини медиків просто обстріляли, додали в повідомленні.

Що було раніше?

У Каховській міській громаді на Херсонщині перейменували 56 вулиць і провулків. Про це йдеться в розпорядженні начальника місцевої військової адміністрації

Віталія Немерця

від 15 квітня за №26-р, підписаному на вимогу Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики і деколонізацію топонімії».

Відтепер на мапу міста повернулась вулиця Єврейська, яка тут була раніше. Також відзначений Менґлі- Ґерай, кримськотатарський державний діяч, який збудував на місці майбутньої Каховки фортецю Іслям-Кермен. На честь фортеці, від якої йде відлік відомої нам історії міста, теж названо одну з вулиць.

Частина вулиць названа на честь знаних земляків. Приміром, Савелія Цибульнікова – Праведника народів світу, який рятував євреїв від Голокосту, колишнього настоятеля місцевого свято-Покровського храму, і Лук’яна Павленка, знаного в Каховському районі мецената і засновника освітніх закладів. А також Віктора Кисіля, відомого на Херсонщині українського етнографа, художнього керівника і диригента оркестру української музики «Венцерада», нагородженого орденами «За Заслуги» ІІ і ІІІ ступенів.

NovakahovkaCity

var lastCheck = new Date();

var caffeineSendDrip = function () {

var ajax = window.XMLHttpRequest

? new XMLHttpRequest

: new ActiveXObject('Microsoft.XMLHTTP');

ajax.onreadystatechange = function () {

if (ajax.readyState === 4 && ajax.status === 204) {

lastCheck = new Date();

}

};

ajax.open('GET', '/genealabs/laravel-caffeine/drip');

ajax.setRequestHeader('X-Requested-With', 'XMLHttpRequest');

ajax.send();

};

setInterval(function () {

caffeineSendDrip();

}, 1800000);

if (2000 > 0) {

setInterval(function () {

if (new Date() - lastCheck >= 7082000) {

location.reload(true);

}

}, 2000);

}

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
28 мая 2024