Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.
Останнім часом громада особливо потерпала від посилених ворожих обстрілів. Саме тому, коли Фонд отримав прохання про допомогу, максимально прискорив збір і оперативно закрив потреби громади.
За словами представниці Фонду Олени Мілош, коло однодумців, готових допомагати, постійно розширюється. «Цього разу до нашої гуманітарної акції дуже потужно в фінансовому плані долучився Всеукраїнський благодійний фонд Приватбанку «Допомагати просто» на чолі з директоркою Катериною Мартиненко. Саме ця організація взяла на себе основну частину витрат по наборам і підгузкам для інвалідів. Вперше спрацювали з Благодійним фондом «Добрі справи від щирого серця», яким керує Віта Забара.», – зазначила вона.
«Крім того, завдяки тісній співпраці з потужною командою: Благодійним фондом «Кошик добра», Волонтерською групою «Рута – квітка надії» та лідеркою Руху в ГО Всеукраїнський жіночий рух «За вільну Україну» Раїсою Шматко зібрано і надано мешканцям громади великий обсяг одягу, дитячого взуття, постільної білизни й посуду. За це всім колегам велика подяка від сумчан і від нашого Фонду. Окремі слова вдячності від представників громади – на адресу мережі АЗК БРСМ-Нафта за пальне, надане для доставки вантажу», – розповіла Олена Мілош.
Також мешканці Сумщини і благодійники висловили спільну подяку Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України і його начальнику генерал-лейтенанту Кирилу Буданову – за організацію супроводу і безпеку.
«Перебуваючи на Сумщині, всім нам дуже хотілося порадувати й наших військових, – додає О. Мілош. – Тому ми передали їм маленькі, але необхідні дрібнички: каву, чай, солодощі, вологі серветки, крем, тальк тощо».
Від військових волонтери БФ «Вогонь запеклих не пече” отримали черговий запит: вже розпочато новий збір на зарядні станції, павербанки і батареї для дронів, яких нині дуже бракує.
Долучитися може кожен. Як завжди, важлива кожна гривня!
З цією метою БФ “ВЗНП” оголосив черговий збір коштів.
Реквізити:
Установа банку – ПриватБанк
МФО банку – 305299
Рахунок отримувача – UA193052990000026001035022260
Валюта рахунку – UAH
РНОКПП отримувача – 45300137
Призначення платежу – благодійний внесок
Долучайтесь до збору!
Нагадаємо, як повідомляла раніше група “ІС”, Благодійний фонд “Вогонь запеклих не пече” починає збір коштів: мешканці Сумщини терміново потребують гуманітарної допомоги.