Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Письменник та актор: як виглядає 79-річний батько Леонардо Ді Капріо

newsyou.info

Письменник та актор: як виглядає 79-річний батько Леонардо Ді Капріо

Ді Капріо з батьком та мачухою сходили на вечерю у Лондоні.

48-річний американський актор Леонардо Ді Капріо вивів у світ свого 79-річного батька. Про це пише Daily Mail.

Зірка фільму “Одного разу в Голлівуді” прибув зі своїм татом Джорджем у Лондон. 48-річний володар премії “Оскар” був помічений у лондонському закладі Chiltern Firehouse зі своїм батьком і мачухою Пеггі Фаррар.

І Лео, і його тато одяглися в чорні бомбери на блискавці. Американський письменник також був одягнений у чорні штани та блискучі темні лофери. Довге біле волосся батька Лео спускалось до плечей, він також носив окуляри в жовтій оправі.

Тим часом на Пеггі був білий пуховик, білі штани в тон і лавандово-блакитні кросівки Hoka. Фаррар дотримується релігії сикхів, тому вона одягла білий тюрбан, щоб сховати волосся.

Батько Лео та його мама Ірмелін Інденбіркен розлучилися у 1975, коли актору був лише рік. У 1995 Джордж одружився з Пеггі Фаррар, з якою досі перебуває у шлюбі.

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
22 сентября 2023