Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

ВПС Іспанії планують модернізувати 50-річні літаки F-5B, щоб літати на них до 2030 року

newsyou.info

ВПС Іспанії планують модернізувати 50-річні літаки F-5B, щоб літати на них до 2030 року

Винищувачі 3 покоління використовуються для навчання льотчиків. Разом з процесом модернізації Міноборони працюють над заміною F-5BM на більш сучасні літаки.

У Міністерстві оборони Іспанії планують виділити 40 млн євро, щоб модернізувати флот винищувачів 3 покоління F-5B. Про це повідомляє Infodefensa.

Літаки F-5B використовуються в ролі навчально-бойових машин. Всього у ВПС Іспанії є в строю 19 винищувачів F-5BM. На початку 2000-х вони вже проходили модернізацію, проте зараз оборонне відомство хоче провести її знову. Оновлення має дозволити використовувати літаки до 2030 року. Якщо під час першої модернізації покращення стосувалися авіоніки, то нинішня стосуватиметься інших систем.

Зазначається, що озвучені 40 млн євро на модернізацію більші, ніж раніше заплановані 25 млн євро. Проте і термін експлуатації хочуть подовжити на 2 роки, бо спочатку озвучувались плани експлуатувати до 2028 року. Таким чином вік деяких F-B сягне 60 років.

Також у Міноборони працюють над тим, щоб замінити навчально-бойові літаки на нові. Серед основних варіантів — M-346 від Leonardo або ж T-50 від KAI. Їх можуть ввести в експлуатацію до 2028 року.

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
25 сентября 2023