Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

5 автомобільних брендів, машини яких українці купують найбільше

newsyou.info

5 автомобільних брендів, машини яких українці купують найбільше

У травні компактний кросовер Renault Duster став тріумфатором на ринку нових легкових автомобілів, отримавши прихильність понад 470 покупців.

Українці продемонстрували зростаючий апетит до нових легкових автомобілів, придбавши понад 5,1 тис. автомобілів лише у травні – вражаюче двократне зростання порівняно з минулим роком. Прикметно, що споживчий ентузіазм залишився відносно стабільним порівняно з попереднім місяцем, про що свідчать дані, зібрані Укравтопромом.

Протягом усього місяця українські автолюбителі віддавали перевагу автомобілям японського автовиробника Toyota, що зробило її найбільш затребуваним брендом. До трійки лідерів також увійшли французький виробник Renault та німецький Volkswagen.

Компактний кросовер Renault Duster, який став найбільш продаваним автомобілем місяця на ринку нових автомобілів, стрімко злетів у популярності, завоювавши прихильність 472 вибагливих покупців.

Варто нагадати, що в першому кварталі цього року найпопулярнішим автомобілем у світі був Tesla Model Y, який набрав вражаючі 267,2 тисячі реєстрацій. Це видатне досягнення ознаменувало приголомшливе зростання продажів на 69% порівняно з попереднім роком.

avtosota.com

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
30 сентября 2023