Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Через три роки після покупки, з китайського авто почала відпадати фарба (Фото)

newsyou.info

Через три роки після покупки, з китайського авто почала відпадати фарба (Фото)

Якість китайських автомобілів досі викликає сумнів, хоч “китайці” і зростають над собою з кожним роком.

Останнім часом на українських дорогах можна зустріти чимало китайських автомобілів, які, як запевняють дилери та виробники, є вже зовсім іншими “китайцями”, ніж авто з КНР 15-річної давності. Водночас схоже, що далеко не всім китайським автовиробникам можна довіряти, про що свідчать фото, опубліковані в співтоваристві “Київ автомобільний”.

Так, днями в групі опублікували фото автомобіля BAIC, у якого в різних місцях на кузові відпадає фарба, а одне з дверей поржавіло прямо під шаром лакофарбового покриття. За словами автора, на фото автомобіль BAIC, який випустили у 2020 році, але з того моменту він проїхав не більше ніж 5500 кілометрів. Зазначимо, що BAIC EU5 досить рідкісний “звір” в Україні і було куплено не більше кількох штук.

При цьому китайські авто, що гниють, — поширена проблема. Найбільше від дії корозії страждають китайські авто, завезені з першою хвилею імпорту в 2008-2012 роках. Так знайти в Україні цілий китайський автомобіль тих років — справжнє випробування. Продавці та дилери запевняють, що з новими китайськими авто немає такої проблеми, але остаточно всі крапки в цьому питанні зможе розставити лише час.

mmr.net.ua

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
22 сентября 2023