Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

У Херсоні починають працювати ліфти

khersondaily.com

 У Херсоні починають працювати ліфти

У Херсоні починають працювати ліфти

У прифронтовому місті, яке постійно під обстрілами, влада дозволила херсонцям на свій страх та ризик ухвалювати рішення про запуск ліфтів, укладаючи самостійно угоди зі спеціалізованими організаціями. Є вже перші ластівки.

Від 1 червня ліфти запрацювали в деяких ОСББ Таврійського та Шуменського мікрорайонів. Рішення про запуск мешканці будинків приймають самостійно, збирають гроші по під’їздах, враховуючи цілий перелік факторів, починаючи з безпекового, завершуючи готовністю людей сплачувати гроші. Тож у одній багатоповерхівці можуть працювати ліфти в декількох під’їздах, а можуть не працювати взагалі.

Як вдалося з’ясувати, вартість обслуговування одного ліфта на місяць складає приблизно 1100-1250 грн. Кошти збирають з тих, хто фактично проживає, з розрахунку на людину. Зібрав під’їзд гроші – підйомник оглядає експлуатуюча організація і вмикає.

Зазвичай, на одну людину виходить від 50 до 70 грн на місяць у залежності від кількості квартир та проживаючих у них херсонців.

Картоприймачі поки що не працюють, але в перерахунку на поїздки на даний час сума оплати з людини співвідносна з тією, яку платили по картках до війни.

Поки не до кінця зрозуміло, як саме буде відбуватися аварійне обслуговування підйомників у разі, якщо станеться якась нештатна ситуація вночі, адже пересуватися містом під час комендантської години заборонено. Але голови ОСББ кажуть, що попереджають мешканців не користуватись ліфтом після 21:00.

Гривна

var lastCheck = new Date();

var caffeineSendDrip = function () {

var ajax = window.XMLHttpRequest

? new XMLHttpRequest

: new ActiveXObject('Microsoft.XMLHTTP');

ajax.onreadystatechange = function () {

if (ajax.readyState === 4 && ajax.status === 204) {

lastCheck = new Date();

}

};

ajax.open('GET', '/genealabs/laravel-caffeine/drip');

ajax.setRequestHeader('X-Requested-With', 'XMLHttpRequest');

ajax.send();

};

setInterval(function () {

caffeineSendDrip();

}, 1800000);

if (2000 > 0) {

setInterval(function () {

if (new Date() - lastCheck >= 7082000) {

location.reload(true);

}

}, 2000);

}

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
26 сентября 2023