В Україні починаються продажі Nissan X-Trail нового покоління

newsyou.info

В Україні починаються продажі Nissan X-Trail нового покоління

В Україні починаються продажі нового Nissan X-Trail. Нарешті морально застаріла модель попереднього покоління отримала наступника, який став не тільки привабливішим, а й набагато сучаснішим технологічно. Тепер постає ключове питання – скільки дебютант коштуватиме? Ми вже знаємо відповідь.

Але спочатку про основні «фішки» моделі. Наприклад, новий X-Trail став другою моделлю в європейській лінійці Nissan, яка оснащена системою e‑POWER. Вона складається з акумулятора та силової установки, інтегрованої з бензиновим двигуном зі змінним ступенем стиснення, генератором, інвертором і переднім електромотором потужністю 150 кВт (204 к.с.). Принцип дії цієї силової установки означає, що колеса приводяться в рух лише електромотором, який забезпечує миттєву лінійну реакцію акселератора, а бензиновий двигун використовується винятково як генератор енергії.

Ще одна цікавинка – режим e-Pedal Step, який передбачає керування автомобілем лише однією педаллю. Подібна функція вже давно реалізована на електричному Leaf другого покоління. Насправді дуже зручна річ у міському трафіку.

X-Trail також пропонується в Україні з 1,5-літровим турбодвигуном зі змінним ступенем стиснення, що традиційно приводить у рух колеса. Двигун має вихідну потужність 163 к.с. (300 Нм) і пропонується в конфігурації з переднім приводом. Потужність передається на колеса за допомогою варіатора Xtronic. Ця силова установка оснащена м’якою гібридною системою MHEV. Енергія, що відновлюється шляхом рекуперації під час сповільнення, зберігається в літій-іонній батареї. Ця накопичена енергія використовується для роботи систем автомобіля, коли двигун зупинено. Крім того, під час прискорення крутний момент може збільшуватися приблизно на 6 Нм.

Ну і, звичайно, важливо сказати про нову систему повного приводу e-4ORCE, яка передбачає наявність другого електромотора, встановленого на задній осі, й сукупну потужність системи на рівні 213 «конячок». Виробник стверджує, що система e-4ORCE має в 10 000 разів швидшу реакцію на зміну зчеплення коліс з поверхнею та розподіл крутного моменту, аніж механічна система повного приводу.

Ну а тепер про ціни. Найдешевша версія нового Nissan X-Trail коштує в Україні 1 193 010 грн. Це 5-місний передньопривідний варіант в найпростішій комплектації. Найдешевша 7-місна версія коштуватиме 1 325 610 грн. Мінімум за автомобіль з системою e‑POWER – 1 444 560 грн, найдоступніша повнопривідна версія потягне на 1 561 560 грн, а найдорожча обійдеться майже у 2 мільйони гривень.

avtomir.ua

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
8 июня 2023