Симптоми раку: три тривожні сигнали, які вказують на хворобу

newsyou.info

Симптоми раку: три тривожні сигнали, які вказують на хворобу

Найчастіше таке небезпечне захворювання, як рак, довгий час ніяк не проявляє себе і виявляється тільки на пізніх стадіях. Однак саме рання діагностика дозволяє робити сприятливі прогнози щодо лікування. Тому кожній людині необхідно більше прислухатися до свого організму і змін, які з ним відбуваються.

Медики попереджають про три стани, які можуть бути симптомами онкологічного захворювання. Їх не можна ігнорувати і краще звернутися за консультацією до лікаря.

За даними Американського онкологічного товариства, незрозуміла втрата ваги часто є першим помітним симптомом раку стравоходу, підшлункової залози, шлунка або легенів.

Рак яєчників може викликати втрату ваги, коли пухлина стає досить великою. Вона тисне на живіт, через що жінка швидше починає відчувати ситість. Інші види раку можуть проявитися такими симптомами, як нудота, відсутність апетиту, труднощі при жуванні і ковтанні. Це також призводить до зниження ваги.

Близько 40% людей відзначають незрозумілу втрату маси тіла перед постановкою діагнозу. Однак вага здатна радикально змінюватися і з інших причин.

Першою ознакою меланоми часто є нова родимка або зміна зовнішнього вигляду існуючої родимки. Нормальні родимки зазвичай круглі або овальні, з гладкими краями. За даними Національної служби охорони здоров’я Великобританії, великий розмір родимки не завжди говорить про рак. “Здорова родимка може бути більше 6 мм в діаметрі, а злоякісна – менше цієї”, – уточнюють в організації.

Вони можуть вказувати як на тимчасові інфекції, так і на більш серйозну причину для занепокоєння. Наприклад, часте, слабке і переривчасте сечовипускання або кров в сечі є ранніми ознаками раку простати.

glamour.kyiv.ua

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
30 мая 2023