Японці перетворили Suzuki Jimny в маленький Jeep Cherokee XJ (фото)

newsyou.info

Японці перетворили Suzuki Jimny в маленький Jeep Cherokee XJ (фото)

Квадратна форма та позашляхові здібності Suzuki Jimny роблять його ідеальним кандидатом для стилізації майже під будь-який брутальний позашляховик, але маленький. Це і пояснює безліч варіантів, доступних для крихітного позашляховика в Японії, останнім з яких є аеродинамічний кіт у стилі Jeep Cherokee XJ від компанії Marvelous.

Японці розробили пакет доопрацювань, який дозволяє перетворити Сузуки Джимні у Jeep Cherokee XJ, який продавався в США в період з початку 80-х і аж до початку 2000-х рр. У комплекті: нові передній та задній бампери, розширювачі крил у колір кузова та нова оптика.

Комплект «ліфта» підвіски збільшує дорожній просвіт на 38 мм у вузькій версії або на 76 мм у широкій версії. Для більшої позашляхової доблесті він поєднується з новим комплектом легкосплавних дисків, взутих у чіпкіші шини Yokohama Mud/Terrain. Що стосується двигуна, все без змін – авто зберігає звичайний безнаддувний 1,5-літровий чотирициліндровий двигун потужністю 101 л. 64 л.с. у моделі початкового рівня.

topgir.com.ua

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
30 мая 2023