Юрій Горбунов повеселив мережу фото у кофті з посланням

newsyou.info

Юрій Горбунов повеселив мережу фото у кофті з посланням

Популярний український телеведучий та чоловік Каті Осадчої Юрій Горбунов, який працює у “Сніданку з 1+1” та їздить із благодійними виступами з Дзідзьо та Пономарьовим, часто радує свою аудиторію яскравими публікаціями на своїй сторінці в Instagram. Так, цього разу шоумен виклав кумедне фото у незвичайній обновці.

Як видно, на новій фотографії Юрія знято на сходах, він стоїть спиною до камери, щоб продемонструвати своє обновлення. На ньому об’ємна чорна кофта з нецензурним посланням на адресу путіна. Телеведучий виглядає щасливим від такої обновки.

У підписі до публікації Горбунов написав: “Модно! Стильно! І у правильному напрямку! Дякую за стиль та позицію!”. Шанувальники не пройшли повз і відразу почали коментувати нову публікацію телеведучого:

“Треба нашим спортсменам такої форми на Олімпіаду 2024”.“Тож таку хочу!”.“Крута річ. Нехай зло йде! Хай буде мир, згода, добро і любов”.“Боже, яка краса”.“Чи можна перекупити такий ексклюзив?”“Модно! Стильно! Креативно!”.“О, Юро, у нас десь має бути фото чи відео в однакових”.“Україна не пробачить”.“Тепер треба зрозуміти, що красивіше: він чи светр”.“Ще потрібно кофтинку: “Путін, щоб ти здох”.

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
30 мая 2023