Ціни на газ в Україні впали нижче 20 грн/літр

newsyou.info

Ціни на газ в Україні впали нижче 20 грн/літр

За останній місяць в Україні спостерігається майже щотижневе здешевлення автогазу. У середньому в країні ціна одного літра палива становить 22 грн/л. При цьому у великих мережах АЗС, які торгують саме автогазом, ціна на скраплений газ складає менше ніж 20 гривень за літр. При цьому щоденний моніторинг продовжують падати.

Так, у період із 27 по 28 березня на багатьох АЗС вартість палива зменшилася на 11 копійок за літр. Таким чином, середня ціна на автогаз Україною на сьогодні становить 21,89 грн/л. Здешевлення автогазу за минулий день варіювалося від 2 до 50 копійок на літрі. При цьому ціла низка АЗС поки не поспішають змінювати ціни на автогаз.

При цьому причини такого різкого здешевлення автогазу аж ніяк не найприємніші. Як повідомив один із співрозмовників видання Enkorr, дешевий газ прибуває в Україну з Латвії чи Іспанії, а паливо з цих країн відоме далеко не найкращою якістю. Друга причина здешевлення автогазу в Україні виглядає не менш цікавою:

“Не викликає сумнівів, що дешевий зріджений газ має російське походження. Ресурс європейський повністю неконкурентоспроможний, всі постачання за раніше підписаними контрактами вже більше місяця – у довжелезний мінус”, – зазначає співрозмовник видання.

uamotors.com.ua

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
3 июня 2023