Секрет довголіття: названі два вітаміни, які допоможуть прожити довше

newsyou.info

Секрет довголіття: названі два вітаміни, які допоможуть прожити довше

Сьогодні аптеки і магазини здорового харчування пропонують великий вибір вітамінних комплексів. Фахівці кажуть, що особливу увагу слід звернути на вітаміни B12 і D3, які вкрай необхідні старіючому організму.

За словами Кетрін Такер, директора Центру здоров’я населення Массачусетського університету, навіть якщо людина буде дотримуватися здорової дієти, цілком ймовірно, що її організм буде відчувати дефіцит B12 і D3. Це пов’язано з тим, що з віком ці вітаміни засвоюються все важче, а рослинні продукти ними не багаті.

Ті, хто дотримується м’ясної дієти, отримують досить B12, але виникає проблема з його засвоєнням, тому що з віком шлунок виробляє менше кислоти. “Зазвичай люди повинні звертати на це увагу після 50 років”, – говорить Такер. Лікарі попереджають, що B12 відповідає за нервову функцію, а його дефіцит пов’язаний з низьким рівнем енергії, анемією, депресією і деменцією. Остання, зокрема, безпосередньо пов’язана з передчасною смертю.

Дефіцит D3 впливає на все – від здоров’я шкіри до настрою і стану імунної системи. Багато фахівців відносять його до вітамінів довголіття, поряд з вітамінами групи B, K, і фолієвою кислотою. Прекрасним джерелом вітаміну D є природне сонячне світло є, але – знову ж таки-з віком шкіра втрачає здатність виробляти речовину під дією ультрафіолетового випромінювання. І особливо від його нестачі організм страждає взимку.

glamour.kyiv.ua

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
30 мая 2023