Компанія SsangYong показала електричний кросовер Torres EVX

newsyou.info

Компанія SsangYong показала електричний кросовер Torres EVX

Фактично це звичайний Torres, але з оригінальним дизайном передньої частини кузова та іншим салоном. Наприклад, у Torres EVX двоярусна оптика, пунктирна смужка ходових вогнів і вигнутий широкоформатний дисплей у стилі BMW. Світова прем’єра електрокара відбудеться 30 березня на автосалоні в Сеулі. Яку силову установку отримає модель, невідомо, оскільки SsangYong обмежилася лише публікацією фотографій.

Поки вирішувалося її майбутнє, компанія SsangYong не втрачала часу даремно. У 2022 році дебютував новий кросовер Torres з бензиновою “турбочетвіркою” 1.5 T-GDi (170 к. с., 280 Нм), причому одразу ж було оголошено, що в нього буде електрична версія.

Таку машину готували для Європи, а її прем’єра запланована на 30 березня. Щоправда, подивитися на електричний Torres EVX (EV-eXtreme) можна вже зараз: SsangYong опублікувала знімки машини, але без подробиць.

Перше, що кидається в очі, – у Torres EVX оригінальний дизайн передньої частини кузова. Замість решітки радіатора з шістьма слотами – глуха панель. Оптика двоповерхова, з пунктирною смужкою ходових вогнів нагорі та основними блоками внизу. Все це елементи стилю Powered by Toughness, розробленого з прицілом на електрокари.

У салоні – широкоформатний кластер із двох дисплеїв, як в останніх BMW, і мінімум фізичних кнопок. У звичайного Torres архітектура традиційніша, з роздільними екранами і розсипом перемикачів.

nnews.com.ua

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
1 июня 2023