Росія запускає дрони-камікадзе найчастіше з двох напрямків, — Міноборони Британії

newsroom.kh.ua

Росія запускає дрони-камікадзе найчастіше з двох напрямків, — Міноборони Британії

Російські війська найчастіше запускають дрони-камікадзе на територію України з двох напрямків, намагаючись розтягнути українську систему ППО.

Про це повідомило Міністерство оборони Британії у своєму офіційному Twitter-акаунті.

З початку березня росія запустила щонайменше 71 дрон-камікадзе типу Shahed виробництва Ірану. Після двотижневої паузи наступна хвиля атак почалася саме з дронів-камікадзе. Розвідка припускає, що росія почала регулярно отримувати невелику кількість Shahed.

Окупанти обстрілювали міста Харківської області з танків та РСЗВ, — ОВА (Фото)

За даними британської розвідки, російські окупанти найчастіше запускають дрони з двох напрямків: з Краснодарського краю та з Брянської області.

“Це дозволяє Росії гнучко націлюватися на широкий сектор України та зменшує час польоту до цілей на півночі України. Імовірно, буде також подальша спроба розтягнути українську ППО”, — йдеться у повідомленні Міноборони Британії.

Latest Defence Intelligence update on the situation in Ukraine – 26 March 2023.Find out more about Defence Intelligence's use of language: https://t.co/Bq9Jwdco1f🇺🇦 #StandWithUkraine 🇺🇦 pic.twitter.com/ZqZOb4b4Dg— Ministry of Defence 🇬🇧 (@DefenceHQ)

NewsRoom – незалежне видання, яке розвивається з 2015 року. Щодня на сайті журналісти розміщують десятки новин про життя Харкова та України. Більше інформації представлено в розділах «Новини компаній», «Бізнес», «Місто», «Їжа».

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
3 июня 2023