Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Він італієць: стало відомо ім’я вболівальника, який вибіг на поле під час гри Португалія – Уругвай з написом “Save Ukraine”

freezmi.io

Він італієць: стало відомо ім’я вболівальника, який вибіг на поле під час гри Португалія – Уругвай з написом “Save Ukraine”

Декілька хвилин тому під час матчу 2-го туру ЧС-2022 з футболу Португалія – Уругвай на поле вибіг вболівальник у футболці з написом “Save Ukraine”. Також у нього в руках був прапор ЛГБТ, а на спині напис “Respect for Iranian Women”. Чоловіка звати Маріо Феррі і він є італійцем. Розповів про нього детально у себе в телеграм-каналі український футбольний журналіст, знавець італійського футболу Юрій Шевченко. Текст опубліковано у телеграм-каналі Джанлука Лападула. “Це Маріо Феррі, італійський футболіст, громадський діяч. Сьогодні він вибіг на поле під час матчу Португалія-Уругвай в футболці з написом «Save Ukraine». У березні цього року Феррі був у Польщі, в селі Медика «Ми тільки-но провели через кордон 60 жінок з України», – так починалося його інтерв’ю CBS Sports. На той момент Феррі мав контракт з Юнайтед Спортс Клуб, клубом з другого дивізіону Індії. У лютому чемпіонат зупинили через ковід. Невдовзі Маріо прибув до Польщі: «Мій друг поляк розповів, що коїться. Я бачив багато страждань в Індії, відчув, що маю допомогти українцям. Полетів до Польщі, орендував авто, поїхав на кордон». Феррі перевозив до Польщі українців, які втікали від війни. Спочатку співпрацював з місцевими організаціями, потім йому просто почали писати в інстаграм. «Я вважав соцмережі марною тратою часу, але вони виявилися дуже корисними. Отримую 30-40 повідомлень на день. Дуже стараюся допомогти всім, кому можу. Все оплачую сам, не беру грошей. Нещодавно майже побився з хлопцем, який на цьому заробляє». Одна історія особливо запам’яталася Феррі. «Жінка з сином, Давідом. Їхній батько пішов на фронт. Перші дві години в дорозі жінка не говорила, просто плакала. Ми приїхали на кордон, але я зрозумів, що не можу їх там просто залишити. Вони мали добратися до Варшави, я повіз їх туди. 15 годин за кермом, 10 годин у заторі. Я просто не міг кинути їх», – розповів про нього Юрій Шевченко. Варто сказати, що Маріо Феррі в інстаграм на цей момент має 102 тисячі підписників.
  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
29 февраля 2024