Гарантував медаль: лідер збірної України з боксу пробився до півфіналу Олімпіади

infoline.ua

У чвертьфіналі Хижняк переміг Еурі Седено Мартінеса з Домініканської Республіки. Українець виграв роздільним рішенням суддів, які віддали домініканцю один раунд - 4:1. Відзначимо, що Мартінес по ходу бою діяв досить брудно, завдававши ударів нижче пояса. Таким чином, Хижняк вже гарантував собі як мінімум бронзову медаль Олімпіади - в боксерському турнірі немає поєдинку за третє місце, а бронза дістається обом спортсменам, які поступляться в півфіналах. В 1/2 фіналу чемпіон світу-2017 Хижняк зустрінеться зі срібним призером чемпіонату світу-2019 Еуміром Марсьялем з Філіппін. Поєдинок пройде 5 серпня. Нагадаємо, що раніше на стадії 1/8 фіналу Хижняк одноголосним рішенням суддів переміг Юіто М