«Не знаю, що ще сказати». Українка Кривицька — про програш в першому раунді Олімпіади

kievnews.net

Олена Кривицька першою зі складу збірної України з фехтування розпочала виступи на Олімпійських Іграх. Вона була єдиною представницею України у жіночій шпазі — командою відібратися українки не змогли. Олімпіада-2020 стала для Кривицької третьою в кар'єрі (і першою, де вона виступала лише в особистому фехтуванні), а відібралася вона туди з останнього доступного місця: виграла європейський відбірковий турнір та здобула місце в Токіо. В одиночному турнірі Кривицька жодного разу не долала перше коло змагань. Однак перед Олімпіадою-2020 видання The Associated Press прогнозувало їй срібну нагороду у шпазі. Виграти медаль Кривицька не зможе і в Токіо. Утретє поспіль вона покинула змагання за підсу