Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

В Британии украли военную форму и снаряжение для ВСУ

novosti.dn.ua

В Британии украли военную форму и снаряжение для ВСУ

У Великій Британії стався інцидент з одягом та спорядженням, призначеним для українських військових. Це все було вкрадено, повідомили у Міністерстві оборони Нідерландів.

Справа в тому, що бійці ЗСУ продовжують проходити навчання на території Великобританії і для них було виділено спеціальний військовий одяг та спорядження. Під час перевезення товару з Нідерландів вантаж викрали з цивільної вантажівки. Інцидент стався ще минулого тижня, проте публічно про це оголосили лише 26 лютого.

«Викрадення сталося під час нічної зупинки у Британії. У процесі викрадення було розрізано брезент на вантажівці. Потім кузов був частково спустошений», — йдеться у повідомленні.

Окремо зауважено, що українські захисники проходять військову підготовку в рамках операції Interflex і в ній також беруть участь солдати з Нідерландів.

Місцева поліція вже зайнялася розслідуванням крадіжки форми та спорядження, йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони Нідерландів готує ще 6 винищувачів F-16, таким чином загальна кількість літаків, які Нідерланди пообіцяли передати Україні, зросла до 24.

Читайте також:

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
13 апреля 2024