Новости дня

"Він чинив опір, відкрив вогонь з автомата": окупанти намагалися застрелити працівника Запорізької АЕС, атовця Сергія Швеця

glavpost.ua

Він чинив опір, відкрив вогонь з автомата: окупанти намагалися застрелити працівника Запорізької АЕС, атовця Сергія Швеця

Вони вдерлися до нього додому, але чоловік, який виявився бійцем АТО, почав відстрілюватися, а окупанти теж відкрили вогонь.

Про це йдеться в телефонних розмовах окупантів, які оприлюднило ГУР Міноборони.

Перехоплення розмов окупантів розкривають деталі злочину проти персоналу Запорізької АЕС в захопленому Енергодарі. Зокрема, йдеться про замах на життя Сергія Швеця – працівника енерго-ремонтного підрозділу АЕС.

З кількох телефонних дзвінків окупантів стає зрозуміло, що спочатку вони з’ясовують особисті дані Сергія Швеця, а потім дають наказ знайти його на робочому місці. Коли з’ясовується, що чоловік залишив станцію після закінчення зміни, відправляють групу до місця його проживання.

Останній дзвінок від рашиста з позивним "Ловець". Він звітує, що українця знайшли вдома, але він чинив опір - у нього вдома виявився автомат.

"Адресу відпрацювали. У нього автомат, він чинив опір. Його "замочили". Він ще живий, але він не виживе. У нього декілька кульових поранень", - повідомляє "Ловець"..

За повідомленням української розвідки, Сергія Швеця окупанти розстріляли у власній квартирі 24 травня. Він отримав важкі поранення. Енергодарський міський голова Дмитро Орлов повідомив, що поранений залишається живим, хоча й перебуває у вкрай тяжкому стані.

Деталі злочину залишаються невідомими.

Читайте також:

Російські окупанти видають за українських військовополонених селян з Харківщини

Путін підписав указ про спрощене отримання громадянства Росії для мешканців двох областей України

"Відмовляємося їхати на забій до чужої республіки": вояки з так званої "ДНР" не хочуть воювати за "ЛНР" (відео)

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
26 июня 2022