«Шахтар» обіграв бельгійський «Генк»

fbc.ua

Донецький “Шахтар” у першому матчі 3 раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів з рахунком 2:1 переграв бельгійський “Генк”. Поєдинок пройшов у вівторок 3 серпня. У стартові 45-ть хвилин на полі була рівна гра. У “гірників” було пару ударів повз ворота, а ще одного разу Тете пробив прямо в руки воротарю “Генка”. На 39-й хвилині бельгійці забили несподіваний для “Шахтаря” гол. Після подачі у штрафний майданчик два бразильських гравця донеччан прогавили Пола Онуачу, котрий ударом головою відкрив рахунок у грі – 1:0. Старт другого тайму пройшов в обопільних атаках, але небезпечніше були господарі поля. На 54-й хвилині сейв видав Анатолій Трубін після удару з метрів восьми. У “Шахтаря” було пару ударів