Наш веб-сайт использует файлы cookie, чтобы предоставить вам возможность просматривать релевантную информацию. Прежде чем продолжить использование нашего веб-сайта, вы соглашаетесь и принимаете нашу политику использования файлов cookie и конфиденциальность.

Запоріжець Тимур Семенюк отримав диплом переможця за журналістський відеосюжет

mig.com.ua

Запоріжець Тимур Семенюк отримав диплом переможця за журналістський відеосюжет

У Києві відбулось нагородження переможців XIV Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст», який проводив секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв.

Про подію повідомив Михайло Едель: “Дякуємо організатору конкурсу та вітаємо Тимура!“

За перемогу змагались понад 800 юних журналістів – від школярів до студентів – з 12-ти країн світу у трьох номінаціях: «стаття», «фото» і «відео».

Серед дипломантів номінації «відео» – вихованець нашого Народного художнього колективу Дитячо-юнацька телестудія “Грані” Тимур Семенюк, який презентував телепередачу «Незламний ХАБ» про волонтерський центр «Під парасолькою», де запоріжці плетуть маскувальні сітки для Збройних Сил України.

“Пам’ятаєте, як у січні знімали фільм на конкурс про плетіння маскувальних сіток?” – написала на своїй сторінці Валентина Виниченко. – Підведено підсумки. Тимур Семенюк одержав нагороду. ВІТАЄМО!”

За матеріалами відкритих Інтернет-джерел

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
26 мая 2024