Про юного художника із Запоріжжя розповіла у соцмережах дружина Президента Олена Зеленська

mig.com.ua

Про юного художника із Запоріжжя розповіла у соцмережах дружина Президента Олена Зеленська

«Я знаю, що я намалюю! Там буде Перемога України! Я намалюю мир!» – цей запис зробив на своїй сторінці 11-річний художник Максим Бровченко після нашої торішньої зустрічі для нагородження талановитих дітей, яких російський напад поставив у важкі обставини, нагадала сьогодні Олена Зеленська на своїй сторінці у соцмережах

Вимушений переселенець з окупованого Бердянська, Макс надсилає зароблені малюнками гроші ЗСУ. На його картинах переважно космос, тому й творчий «позивний» має Космо-Макс.

🗓 Сьогодні відзначаємо міжнародний день Космо-Макса й усіх інших людей, які мають РАС – розлад аутистичного спектра, або, коротко кажучи, аутизм.

За даними ВООЗ, у світі з такими особливостями мозку народжується кожна 100-та дитина. А особливості ці дуже різноманітні (власне, тому в назві є слово «спектр»).

Так само дуже різняться люди, що мають аутизм: хтось комунікує вільно, як Макс, хтось – за допомогою спеціальних карток, а хтось узагалі не комунікує. Одні здатні жити самостійно, інші потребують постійної підтримки.

Але одна риса є спільною для всіх людей з аутизмом: високий рівень тривоги й постійного стресу через непередбачуваність світу. Усі вони особливо чутливі. І нинішню війну переживають особливо гостро. Саме тому в нашому «Довіднику безбар’єрності» є окремий матеріал: як взаємодіяти з людьми, які мають РАС.

*

Макс із мамою знайшли притулок у Запоріжжі, де юного художника взяли під опіку рятувальники ДСНС

*

Фото зі сторінки Олени Зеленської

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
3 июня 2023