Перекладина і незарахований гол із офсайду не завадили збірній України переграти Угорщину

theageoffootball.com

В польскому місті Жешув жіноча збірна України з футболу провела матч проти Угорщини в рамках кваліфікації на ЧС-2023. Гол: Кравець 27, Овдійчук (90) Україна: Самсон – Корсун (Подольська, 60), Кравець, Любов Шматко, Романенко – Хімич (Апанащенко, 75), Петрик – Кравчук (Куніна, 60), Козлова, Гірін – Глущенко (Панцулая, 75). Угорщина: Біро – Попп (Д. Немет, 55), Тураньї, Л. Ковач, В. Сабо – Чісар (В. Нодь, 67), Феньвеші – Зеллер, Ваго (Чаньї, 81), Чікі – Загор (Папой, 55). Матч почався досить активно. Обидві команди мали декілька напівепізодів. Колектив Луїса Кортеса грав трохи гостріше. Після подачі з кутового центральний захисник Дар’я Кравець, яка виступає за італійську Фіорентину, головою зуміла відкрити рахунок в матчі. Після забитого гола угорки заграли активніше і через декілька хвилин створили чудовий момент, але Катерина Самсон врятувала команду. Початок другого тайму проходив більш рівно. З часом Угорщина додавала обертів, але небезпечніші моменти мала збірна України. Спочатку та ж таки Кравець потрапила в перекладину, а трохи згодом Панцулая з пасу Козлової забила, але зробила це з явного положення поза грою Крапку в грі поставила досвідчена Ольга Овдійчук, реалізувавши вихід сам на сам. Таким чином, “синьо-жовті” взяли реванш за поразку в першому колі (2:4).