Гравець Реала зізнався, що мав суперечку з Анчелотті прямо під час фіналу ЛЧ

theageoffootball.com

Форвард Родріго розповів про суперечку з Карло Анчелотті під час фіналу Ліги чемпіонів. У фінальній грі “Реал” обіграв “Ліверпуль” (1:0). «Це був складний матч для мене через все, що я зробив у півфіналі, я вмирав, щоби вийти на поле. Я впевнений, що якби грав довше, то забив би гол. Я мав таке почуття. Я помирав від бажання вийти, навіть наприкінці гри я почав лаятися з Анчелотті: «Я мушу грати, я мушу грати». Він сказав: «Лягше, я тебе випущу». Не впевнений, яка хвилина це була, але це було майже наприкінці гри. Я сказав Анчелотті: «Професоре, я не гратиму?» Він сказав: “Тихо, ми повинні закритися” – тому що рахунок був 1:0 і він хотів грати ще закритіше. Тоді я сказав: «Чорт забирай, старий, ми тут через мене. Я мушу грати». Він сказав: «Ні, заспокойся, ти гратимеш». Потім він випустив мене наприкінці. Але значення має лише сам титул. І, звичайно, історія була написана у півфіналі, і я дуже цьому радий», – сказав півзахисник «Реала» Bola da Vez. У цьому матчі Родріго вийшов на заміну на 3-й компенсованій хвилині.