Евертон Миколенка показав силу волі і зробив неймовірний камбек в грі з Кристал Пелас (Відео)

theageoffootball.com

У рамках 33 туру (перенесена гра) англійської Прем’єр-ліги Евертон на своєму полі приймав Крістал Пелас. Голи: Кін, 54, Рішарлісон, 75, Калверт-Льюїн, 85 – Матета, 21, Айю, 36. Евертон: Пікфорд, Коулмен, Кін, Холгейт, Миколенко, Андре Гомеш (Аллі, 46), Дукуре, Івобі, Калверт-Льюїн, Рішарлісон (Кенні, 90), Гордон (Грей, 61). Кристал Пелас: Батленд, Клайн, Андерсен, Гехі, Мітчелл, Шлупп (Галлахер, 74), Х’юз (Мілівійович, 57), Езе, Айю, Заа, Матета (Бентеке, 81). Для “ірисок” передостанній матч у сезоні розпочався жахливим чином: два пропущені голи у перші 45 хвилин. Вже на початку другого тайму на 54-й хвилині гри Майкл Кін зумів відіграти один м’яч, подарувавши надію Евертону зачепитися за очки у цьому поєдинку. На 75-й хвилині гри Рішарлісон відіграв другий м’яч, зробивши рахунок нічийний — 2:2. Після першого тайму було складно повірити, що Евертону вдасться відігратися, але колектив Френка Лемпарда зумів вийти вперед: на 85-й хвилині гри Калверт-Льюїн поставив крапку – 3:2!