Новости дня

Блейк Лавли беременна четвертым ребенком! Фотофакт

tvoymalysh.com.ua

Блейк Лавли беременна четвертым ребенком! Фотофакт

Чарівна американська актриса та модель 35-річна Блейк Лавлі побувала на 10-му щорічному саміті Forbes Power Women's Summit у Нью-Йорку 15 вересня і всім стало ясно. На захід актриса одягла облягаючу міні-сукню, яка підкреслила вже цілком помітний животик, і це явно було зроблено не випадково. Новину відразу опублікували американські таблоїди, зокрема People, хоча домогтися офіційного підтвердження їм не вдалося.

Нагадаємо, Раян Рейнольдс і Блейк Лавлі, яка молодша за нього на 10 років, познайомилися в 2010 році під час зйомок фільму «Зелений ліхтар», проте тоді обидва були зайняті – Райян одружений на Скарлетт Йоханссон, Блейк зустрічалася з Леонардо ДіКапріо. Втім, уже через рік їхнє становище змінилося, вони знову зустрілися, і тоді між акторами виникло тяжіння, і вже у 2012 році відбулося таємне весілля.

На сьогоднішній день у сім'ї підростає троє доньок: 7-річна Джеймс, 5-річна Інес та 2-річна Бетті, яких Рейнольдс обожнює і намагається проводити з ними якомога більше часу, наскільки дозволяє його робота, щоб не прогаяти найважливіше в житті дітей .

«Я хочу, щоб мої діти мали досить нормальний графік. Протягом багатьох років, коли моя дружина Блейк знімала фільм, я не знімав фільм, і я б ми були з дітьми і навпаки. Таким чином, ми мали б компроміс. Ми ніколи не працювали одночасно. Але завжди були у від'їзді. Тож діти теж були у від'їзді» - розповідав актор та багатодітний батько.

Вітаємо із майбутнім поповненням!

Фото: instagram.com/vancityreynolds, instagram.com/gettyentertainment

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
2 октября 2022