Новости дня

Крисси Тейген беременна третьим ребенком: "радость снова наполнила наш дом и сердца"

tvoymalysh.com.ua

Крисси Тейген беременна третьим ребенком: радость снова наполнила наш дом и сердца

Новиною поділилася сама майбутня багатодітна мама, опублікувавши в Instagram селфі з животиком, що вже цілком помітно збільшився. Написавши пост, Кріссі, з властивим їй гумором, повідомила, що, нарешті, готова розповісти світові про свою радість і про те, як переживала перед кожним візитом до лікаря.

«Останні кілька років були, м'яко кажучи, розмитими емоціями, але радість знову наповнила наш дім та серця. Через 1 мільярд пострілів (останнім часом у ногу, як ви можете бачити!), у нас є ще один на підході»

Під пострілами Кріссі має на увазі спроби ЕКО, які вона робила з початку року. Таким чином цей малюк, як і старші діти, був зачатий за допомогою репродуктивних технологій, що вона і не вважає за потрібне приховувати.

«На кожній зустрічі я казала собі: «Добре, якщо сьогодні все буде добре, я оголошу про це», але потім я зітхаю з полегшенням, коли чую серцебиття і вирішую, що я все ще надто нервую. Я не думаю, що коли-небудь піду з прийому з більшим хвилюванням, ніж з нервами, але поки все ідеально і чудово, і я почуваюся обнадійливо і приголомшливо. Чудово, уф, було дуже важко тримати це в собі так довго!»

Чоловік Кріссі, співак Джон Ледженд, також виклав фото дружини на своїй сторінці в Instagram, але обмежився смайликами-сердечками. Обидва приймають вітання від фоловерів із прекрасною подією та побажання, щоб усе пройшло добре.

Нагадаємо, Кріссі Тейген та Джон Ледженд виховують двох дітей – 6-річну доньку Луну та 4-річного сина Майлза. У 2020 році жінка знову завагітніла, проте вагітність була дуже важкою, Кріссі потрапила до лікарні з кровотечею та лікарі не змогли врятувати малюка. У вересні 2020-го вона повідомила, що стався викидень. Це була трагедія для сім'ї, свого ненародженого хлопчика вони називали Джеком і оплакуючи його, Кріссі була впевнена, що більше не народжуватиме.

«Нашому Джеку: мені дуже шкода, що перші кілька миттєвостей твого життя були зустрінуті з такою кількістю ускладнень, що ми не змогли дати тобі будинок, якого ти потребував, щоб вижити. Ми завжди любитимемо тебе» - написала вона.

Тим не менш, через півтора роки пара відновила спроби завагітніти і нарешті це сталося!

Вітаємо і бажаємо легкої та спокійної вагітності!

Фото: instagram.com/chrissyteigen

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
12 августа 2022