Новости дня

20-річний син Ігоря Пелиха воює на Донбасі: «По погляду розумієш, була людина на 0 чи ні»

viva.ua

20-річний син Ігоря Пелиха воює на Донбасі: «По погляду розумієш, була людина на 0 чи ні»

Іван

Пелих з перших днів війни захищає Україну від нападу росіян. На своїй сторінці в Інстаграм хлопець розповів про пережитий досвід і поділився відеороликом з побратимами.

«Обережно, присутня нецензурна (військова) лексика. Минуло півтора місяці, як моя 1-ша інтернаціональна рота спеціального призначення після тривалої підготовки воює на Донбасі. Новодружевськ, Лисичанськ, Сіверськ, Григорівка і Сєрєбрянка стали для нас місцями, де ми навчились функціонувати як злагоджений підрозділ, в складі якого воюють українці, грузини, білоруси, американці, канадійці, шведи, французи, британці, тайванці і нові-зеландці. Спати в підвалі під обстрілом всієї руснявоі арти, яку лише можна уявити, цінувати американські МРЄшки в порівнянні з ЗСУшними, копати 24/7, їздити в кузові пікапа, коли в 30 метрах розривається 120-а міна, корегувати дронами нашу арту в умовах постійної роботи ворожого РЕБу, наводити з 1.5км АГС по айфону, відбивати танкові атаки орків з затяжними стрілецькими боями і на жаль втрачати наших побратимів», — пише український захисник.

Читайте також

Як змінився Олег Винник: співака не впізнати на новому фото

Притула відповів, звідки бере гроші на зарплатню працівникам свого фонду

Також хлопець зазначив, що по погляду можна зрозуміти, була людина на передовій чи ні:

«Одне діло читати про війну в новинах чи телеграм каналах, а інше — це побути тут, тоді просто по погляду розумієш, була людина на «0» чи ні. Війна дуже змінює людей зсередини і навіть коли на пару днів назад вибираєшся в «цивілізацію», розумієш що ти вже не такий, яким звідси їхав».

Іван Пелих називає всі ці події «лише початком» і каже, що українська армія знищить ще багато «руснявих танків/бтрів/піхоти».

У соцмережах він збирає гроші на антидронову рушницю та закликає усіх, хто має можливість, долучитися до справи.

A post shared by Ivan Pelykh (@ivanpelykh)

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
11 августа 2022