Новости дня

Цибульська випустила live-платівку в пам’ять про телеведучого, який загинув на війні

viva.ua

Цибульська випустила live-платівку в пам’ять про телеведучого, який загинув на війні

Оля Цибульська зізналася, що записала великий сольний концерт ще за місяць до початку великої війни для одного з телевізійних каналів. В рамках сольнику артистка зібрала прихильників та разом з командою музикантів наживо виконала улюблені хіти в новому звучанні. На жаль, через вторгнення росії цей концерт, як і незліченна кількість іншого та інших, ніколи не побачив світ.

З приходом війни Цибульська не полишила діяльності — вона активно гастролює Україною з благодійними концертами, співпрацює з фондами та випускає нові сингли в підтримку співвітчизників (як от

“Минає день”

, котру Оля присвятила всім закоханим під час війни

).

Утім, публікувати бодай десь щасливий довоєнний сольник Оля одразу відмовилася — не на часі, не на серці та і сама Цибульська, як і всі українці, вже зовсім не та, яка була до війни.

Читайте також

Хто з зірок, які захищають Україну, ледь не загинув під час боїв

Загинув учасник проекту «Екси»

Усе змінилося ввечері 17-го липня, коли один телефонний дзвінок вкотре розділив життя співачки на “до” і “після”. Цибульській

повідомили про смерть її друга та колеги з телеканалу М1 Каріма Гуламова

, що з початку війни захищав Україну на передовій.

“Ще зранку ми обмінювалися веселими повідомленнями в інста — Карім обіцяв хай там що берегти себе на передовій, а я — приготувати йому найсмачніший борщ на святкування перемоги. А після обіду мені зателефонували і сказали, що його більше немає”, — згадує Оля.

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya)

Кілька днів Оля не могла взяти себе в руки, прийняти смерть друга і те, що вони так і не попрощалися. Та, перечитуючи архіви їх листування, згадала, що обіцяла другові квитки в перший ряд свого сольного концерту після перемоги — то була єдина подяка, яку погодився прийняти Карім після того, як допоміг вивезти батьків Цибульської з окупанового Ірпеня під обстрілами.

Свій новий реліз, live-альбом “За тиждень до війни”, записаний в останні дні миру, Цибульська присвячує Каріму.

“Особистий сольний концерт для єдиного VIP-гостя, з усією любов’ю та вдячністю, замість прощання. І я знаю, що він мене почує. Спи спокійно, герою”, — коментує Цибульська.

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya)

Читайте також

Ольга Сумська про смерть Руслани Писанки: «Я шокована. Ми спілкувались два тижні тому»

Чоловік Руслани Писанки – про її останні дні: «Підфарбовувалась, виходила і посміхалась»

Фото: пресслужба

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
11 августа 2022