Новости дня

Позитив пояснив, чому його нова пісня вийшла російською мовою

viva.ua

Позитив пояснив, чому його нова пісня вийшла російською мовою

Це остання пісня в репертуарі співака, яка написана російською мовою. Нею він бажає донести слухачам з країни-агресора та терориста ставлення українців до всього, що абсурдно називають «рускім міром».

«Немає ніякого миру — росіяни принесли руйнування й біль на мою землю. Вони розпалюють полум'я світової війни. Тому більше не буде російських назв вулиць в українських містах та селах, не буде романів, віршів та пісень. Разом із тисячами наших дітей, матерів, батьків — вони спалені в полум'ї від російських бомб і ракет», — каже POSITIFF.

Читайте також

Позитив розповів про стосунки з танцівницею Юлією Сахневич

Позитив відмовився від оренди квартири в Києві: «Матеріально дуже складно»

«Я відразу зрозумів, що у відео буде чорно-біла витримана картинка, щоб максимально показати весь біль та ненависть за скоєні злочини. Тому частину кліпу ми знімали в Бучі та Ірпені. Мені складно передати словами те, що ти відчуваєш, коли там перебуваєш, коли розумієш, що там жили люди, які тепер залишилися без своїх будинків. Проте, думаю, нам з Льошею вдалося висловити емоції, які накопичилися у всіх українців за час війни, у відео на трек», — коментує роботу режисер Марк Тельпіс.

Читайте також

Лідер «Антитіл» назвав діагноз зірок, які відмовляються говорити українською мовою

Як змінився Олег Винник: співака не впізнати на новому фото

Фото: пресслужба

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
12 августа 2022