Новости дня

Катерина Кухар розповіла про свій подвиг у Словаччині: «Ми зробили неможливе можливим»

viva.ua

Катерина Кухар розповіла про свій подвиг у Словаччині: «Ми зробили неможливе можливим»

Прима-балерина та керівник хореографічного коледжу KSBC Катерина Кухар

створила дитячий балетний табір у Словаччині. Зірка

поділилась світлинами з концерту своїх учнів в рамках табору у Братиславі, який вона ініціювала разом з радницею з міжнародних питань KSBC Ольгою Морозенко.

Концерт відбувся до закінчення першої зміни літнього балетного табору у Словаччині й вже зовсім скоро відбудеться друга зміна, яка триватиме також 18 днів й прийме до 80 дітей.

Катерина Кухар каже: «Ми всі разом зробили неможливе можливим! Bratislava Ballet Camp — перший крок до головної мети: зібрати всіх у безпечному місті в новому навчальному році». Також вона подякувала Міністерству культури України та Міністерству культури Словаччини за допомогу в організації цих літніх зборів, оскільки міністри культури двох країн особисто опікувались цим питанням.

У соціальних мережах видно, що Катерина Кухар по відеозв’язку вітає своїх учнів, каже, що пишається ними, дає їм напутнє слово та завершує своє звернення тим, що чекає їх першого вересня. Нагадаємо, що сама Катерина Кухар знаходиться у великому «Турі солідарності» з виставою «Жізель», що вже пройшов у Норвегії, Швеції, Франції й країнах Латинської Америки. Частина коштів з туру йде на допомогу Україні.

Читайте також

Король Норвегії відвідав виступ українських зірок балету Катерини Кухар та Олександра Стоянова

Королева Швеції Сильвія зустрілася з Катериною Кухар та Олександром Стояновим

Концерт учнів та студентів з KSBC відвідала міністр Культури Словаччини Наталія Міланова. Вона високо оцінила підготовку майбутніх українських артистів балету.

Фото: пресслужба

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
12 августа 2022