Новости дня

Концерт «Музика війни»: став відомий лайн-ап артистів, які виступлять у Києві

viva.ua

Концерт «Музика війни»: став відомий лайн-ап артистів, які виступлять у Києві

Повномасштабне вторгнення росії та територію України повністю змінило напрям української музики. Всі українські артисти стали музичною обороною своєї країни. Також з'явилася нова хвиля хітмейкерів — молодих та перспективних, популярність до яких прийшла під час війни. Саме у цей період «Музвар» створив годинний плейлист «Музика війни», що вже має 9 частин. Однойменні добірки мали неймовірний успіх: загалом вони зібрали понад 10 млн прослуховувань.

Це і спонукало організувати подію, де наживо прозвучить та музика, яка щодня робить українців сильнішими. 5 серпня в Osocor Residence відбудеться благодійний концерт «

Музика війни

».

Окрім хітів 2022 року, у програмі вечора запланований благодійний аукціон від українських зірок, гроші з продажу унікальних лотів якого будуть направлені на потреби нашої країни. Глядачі зможуть придбати особливі лоти, пов'язані із різними українськими шоу, та особисті речі від зірок шоубізнесу.

Окрасою заходу стане конферанс від Міли Єремєєвої.

Збиратимуть кошти для:

Придбати квитки можна за цим

посиланням

.

5 серпня, початок о 18:00. Місце проведення: Osocor Residence, вулиця Виноградна, 2, Київ, Київська область.

Viva! – медіапартнер концерту.

Довідка: музичний портал «Музвар» створено у 2020 році, наразі загальна авдиторія налічує понад 130 тисяч читачів та слухачів. У вересні 2021 року відбулась перша незалежна премія Muzvar Awards.

Читайте також

Історичні кадри: Олена Зеленська з чоловіком у фотосесії Енні Лейбовіц

Притула відповів, звідки бере гроші на зарплатню працівникам свого фонду

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
11 августа 2022