Новости дня

Усе життя була блондинкою: відома телеведуча здивувала зміною свого стилю

viva.ua

Усе життя була блондинкою: відома телеведуча здивувала зміною свого стилю

Відому телеведучу Оксану Соколову вважають законодавицею телевізійної моди. Керівниця “Фактів тижня” на ICTV була першою, хто змінив традиційний образ ведучої: з консервативної спідниці і жакету переодягнулася у витончену сукню. А згодом вона сміливо додала до свого гардеробу ведучої брючні костюми, започаткувавши нову течію серед своїх колег по цеху. Але практично незмінним у ведучої залишалось одне - світлий колір волосся. Проте зовсім нещодавно Оксана Соколова вирішила кардинально змінити свій стиль.

Читайте також

Леся Нікітюк пояснила, чому не може відмовитися від салонного манікюру

Чоловік Руслани Писанки – про її останні дні: «Підфарбовувалась, виходила і посміхалась»

“Я все своє життя була блондинкою. Колір волосся і взагалі стиль кардинально міняла лише один раз - це було на початку двохтисячних. Тоді я переїхала з Черкас в Київ, змінила місце роботи і мені запропонували позицію ведучої на телеканалі ICTV. Я відкривала ранковий блок новин. Стилістка телеканалу мені тоді сказала: “Слухай, у нас є ведуча - блондинка, є брюнетка, а тобі під зелені очі дуже класно личитиме бути рудою”, -

ділиться Оксана.

І тоді ведуча таки наважилася на таку сміливу зміну - три роки в кадрі і в житті була з рудим кольором волосся. Соколова зізнається, що це був крутий експеримент в її житті, адже вона зовсім інакше себе відчувала в новому стилі.

Читайте також

Злата Огнєвіч відповіла на хейт щодо зовнішності: Я не маю права гарно виглядати, тому що йде війна

Ірина Шейк опинилась у центрі скандалу через літеру Z

Зараз війна і внутрішні сімейні переживання наштовхнули авторку інформаційно-аналітичного тижневика змінити колір волосся на темний і стати шатенкою. Але ведуча вірить, що після перемоги ще стане блондинкою, аби відчути ту легкість і чарівність, які їй дарує такий образ.

Нагадаємо, минулого року

Оксана Соколова розповіла про своє розлучення

.

Оксана Соколова показала свою нову зачіску

У 2005 році ведуча була руденькою

Фото: пресслужба

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
19 августа 2022