Новости дня

Больше не холостяк: Иракли Макацария женился и поделился фото и видео

tvoymalysh.com.ua

Больше не холостяк: Иракли Макацария женился и поделился фото и видео

Урочистість відбулася на батьківщині молодих, у сонячній Грузії, в одному із клубів Тбілісі. Наречена 37-річного учасника шостого сезону шоу «Холостяк» 20-річна Ліза Чічуа неймовірно чарівна у білому весільному вбранні. За день вона змінила їх кілька - від довгого і пишного з фатою, до мініатюрного, але всі сукні були білими.

Підготовка до весілля була не довгою, лише близько 3 місяців. У квітні Макацарія зробив пропозицію Лізі, влаштувавши пишну заручини з гостями, повітряними кульками і написом «Marry me», що світиться. Дівчина була зворушена і сказала своє безумовне «Так», коли її чоловік одягнув їй на палець традиційну каблучку з діамантами.

Про наречену відомо, що вона студентка медичного університету – обравши цей напрямок, дівчина продовжила сімейну традицію, адже в її сім'ї кілька поколінь лікарів.

Іраклі та Ліза пов'язали свої життя 23 липня, у суботу, причому в один день відбулося церковне вінчання та офіційна реєстрація шлюбу. Після чого вони разом із гостями вирушили святкувати до клубу.

Там було багато грузинських пісень та танців, традиційно молоді розрізали багатоярусний величезний торт, а після веселощів вирушили у весільну подорож.

Вітаємо!

Фото: instagram.com/maqatsa

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
18 августа 2022