Новости дня

Чоловік Руслани Писанки – про її останні дні: «Підфарбовувалась, виходила і посміхалась»

viva.ua

Чоловік Руслани Писанки –  про її останні дні: «Підфарбовувалась, виходила і посміхалась»

Нещодавно до ефіру «Сніданок.Вихідний» доєднався чоловік Руслани Писанки Ігор Ісаков. Це перше інтерв’ю чоловіка після смерті акторки. За словами Ігоря, Руслана Писанка до останнього приховувала свою

хворобу

для суспільства і не хотіла, щоб про це знали. Він розповів, що навіть коли вона виходила на вулицю у Німеччині, то готувалась так, щоб ніхто не здогадався, що з нею щось не так.

Додає: «Одягала якийсь паричок чи шапочку, підфарбовувалась, виходила і посміхалась».

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Говорячи про позитивні спогади, Ігор розповів про перше побачення з Писанкою. Майбутній чоловік акторки тоді проживав у Черкасах і приїхав до Києва, щоб зустрітись з Русланою. Проте телеведуча дуже сильно запізнювалась, на мить Ісаков навіть подумав, що над ним пожартували.

«Прийшов на місце зустрічі з квітами і чекав. Її немає 10-15 хвилин, думаю, ну добре, це ж дівчина. Коли прочекав годину, а її не було – вже почав сумніватись, думати, що це якийсь жарт зі мною. В мережі було дуже багато акаунтів Руслани і така думка з’явилась, що мене обдурили… Загалом вона запізнилась на три години. Приїхала з вологим волоссям, мабуть, сушила довго, не знаю. Або це такий іспит був», – з посмішкою на обличчі пригадав чоловік Писанки.

Читайте також

Останнє звернення Руслани Писанки: «І буде новий день, коли ми переможемо»

Чоловік Руслани Писанки вперше розповів про смерть дружини і назвав її діагноз

В пам'ять про дружину Ісаков розпочав збір коштів на підтримку хворих на рак. Говорить, що дуже хотів би допомогти якомусь хлопчику чи дівчинці, які мають подібний діагноз на Руслани, та врятувати їхнє життя.

Фото: акаунт Ігоря Ісакова в Фейсбук, соцмережі, архів Viva!

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
18 августа 2022