Новости дня

Принц Джордж отмечает день рождения. Новый портрет именинника и немного фактов

tvoymalysh.com.ua

Принц Джордж отмечает день рождения. Новый портрет именинника и немного фактов

У сім'ї герцога та герцогині Кембриджських вже склалася традиція – у день народження дітей вони публікують у соцмережах новий портрет іменинника, авторства його мами, герцогині Кетрін, щоправда цього року фото не підписано, тому його авторство невідоме. На знімку можна побачити, наскільки Джордж стає схожим на свого батька. Втім, риси мами також проглядаються. Підпис під фото короткий та лаконічний: «George is turning 9!/Джорджу виповнюється 9!». Фото було опубліковане увечері напередодні дня народження принца.

Харизматичний улюбленець британців первісток герцога та герцогині Кембриджських помітно подорослішав. Настільки батьки почали поступово брати його з собою на деякі заходи. Так на початку червня Джордж побував на тенісному турнірі Вімблдону і спостерігав за змаганнями з королівської ложі. Щоправда, судячи з фото та відео, які з'явилися у мережі, хлопчикові було скоріше нудно, ніж цікаво.

Напомним, полное имя принца Джорджа – Джордж Александр Луи, он старший ребенок в многодетной семье Кейт и Уильяма. Появился на свет мальчик 22 июля 2013 года в Лондоне, в госпитале Святой Марии — там же, где родились его отец и дядя. Для молодых супругов было все впервые – первая беременность и роды у Кейт и первое присутсвие на них для Уильяма. Мальчика ждали все британцы, а газета The Washington Post назвала его «самым известным в мире малышом» еще до рождения.

Тепер Джодж солідний старший брат - у нього є молодша сестра, 7-річна Шарлотта, яка ходить з ним в одну школу і 4-річний брат Луї. До речі, принц Джордж Кембриджський – третій у черзі на престол після свого дідуся, принца Чарльза та батька, принца Вільяма.

Вітаємо з Днем народження!

Фото: instagram.com/dukeandduchessofcambridge

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
16 августа 2022