Новости дня

Тарас Цимбалюк розповів про розлучення з дружиною і психічні розлади

viva.ua

Тарас Цимбалюк розповів про розлучення з дружиною і психічні розлади

Нещодавно стало відомо, що відомий український актор

Тарас Цимбалюк знову холостяк

— він розійшовся з дружиною Тіною Антоненко після майже року шлюбу та 4 років стосунків. В інтерв’ю популярній Youtube-журналістці Аліні Доротюк на питання, чи вдалося зберегти теплі дружні стосунки з екскоханою, Тарас Цимбалюк відповів:

«Ну звичайно, що ні. Теплі дружні стосунки в тебе з людиною, яку ти бачиш постійно, якій ти радий. Кожен вийшов з цих стосунків зі своїми образами, в якійсь мірі хтось чимось незадоволений. І це абсолютно нормально. Тому я не можу сказати, що це теплі дружні стосунки. Але, звичайно, я Тіні допоможу в будь-який момент, я не закриваю ніякі двері, так само вона. Якщо треба, я їй щось привезу, відвезу, допоможу. Можу сміливо сказати, що ми розлучилися людьми по відношенню одне до одного».

Читайте также

Ще одне розлучення? Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе переживають кризу шлюбу через війну

Наталія Валевська розлучилася з чоловіком після 20 років разом

Актор сказав, що політика не була одним із факторів, чому вони розлучилися з дружиною. Однак депресивні стани й різні емоції мали місце.

«Депресія була з обох боків, — сказав Тарас Цимбалюк. — Я насправді на тонкому нерві взагалі все в житті сприймаю. Мені здається, я маю якісь психічні розлади, і в силу своєї професії теж, тому що мені (вмить) треба в кадрі сміятись, плакати, і все на світі. Тому в мене точно нервова система не здорова».

Читайте также

«У неї інший чоловік»: Дмитро Ступка назвав справжню причину розлучення з Поліною Логуновою

Тепер офіційно: Надя Дорофєєва показала свого нового хлопця після розставання з Дантесом

У майбутньому актор планує звернутися до психолога:

«Планую курсом пройти і розставити все в голові на свої місця. Це потрібно. Мені взагалі дуже подобалась ця заокеанська культура, де діти 70-х років мають кожен свого дитячого психолога, батьки спокійно розмовляють з дітьми про секс. Але ж ми трохи в іншому середовищі росли, і для нас похід до психолога — це треба, щоб хтось з кимось розлучився, хтось когось вбив, хтось когось зґвалтував, і от тоді треба йти до психолога. Це має бути планова штука в кожній сім’ї, як на мене».

Фото: Інстаграм Тараса Цимбалюка

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
19 августа 2022