Новости дня

Андрій Бєдняков: «Катаєшся на крутій тачці? Скинь 100 гривень на ЗСУ»

viva.ua

Андрій Бєдняков: «Катаєшся на крутій тачці? Скинь 100 гривень на ЗСУ»

Однією з найпотужніших сил впливу на аудиторію зараз є Instagram. Під час війни, яку на території України розв’язала росія, соцмережа виконує безліч функцій: доносить правду до людей зі всього світу, допомагає знайти будь-яку допомогу для тих, хто її потребує і, головне, збирає донати. Багато донатів!

Незвичний спосіб збору коштів для ЗСУ придумав ведучий проекту Нового каналу «Де логіка?» Андрій Бєдняков. У своїх сторіс він щодня закидає оригінальний текст з закликом задонатити для військових 100 гривень. Наприклад:

«Катаєшся на крутій німецькій тачці по місту та слухаєш музику? Добре. Катайся. Але як припаркуєшся – скинь 100 гривень на ЗСУ. Хлопцям. На литовську. Биту. Фарбовану. Їм не принципово. Дякую».

Читайте также

«Як ви там? Києва ж вже немає?»: Андрій Бєдняков – про розмови з сестрою

Знову холостяк: актор Тарас Цимбалюк розлучився з дружиною

За останній тиждень ведучий Нового каналу закликав донатити, як вип’єш ранкову каву, з’їси смачне морозиво, прогуляєшся містом, відпочинеш на природі тощо. Робиш щось з цього? Роби! Але задонать потім 100 гривень на ЗСУ.

Українці з різних точок світу миттєво підтримали флешмоб Бєднякова. Вони роблять сторіс та відмічають акаунт ведучого. А той, у свою чергу, ділиться їхніми сторіс у себе на сторінці, аби заохотити ще більше людей.

Так добрі справи та донати примножуються щодня. Разом до перемоги!

Читайте также

Loboda розповіла, з якими питаннями українці найчастіше звертаються до її волонтерського центру

Хто з зірок, які захищають Україну, ледь не загинув під час боїв

Фото: Інстаграм

  • Последние
Больше новостей

Новости по дням

Сегодня,
28 июня 2022